به زندگی در آینده سلام کنید!

اکنون با ورود تکنولوژی اینترنت اشیا و تبدیل شدن آن به بخش جدایی ناپذیر زندگی، نوبتی هم که باشد، نوبت شماست که با تکنولوژی روز دنیا در لایف پادهای ما آشنا شوید. شرکت خانه گستر هوشمند کیش، تجربه ای از زندگی در آینده را در اختیار شما می گذارد.

نسل دوم خانه های هوشمند

با ورود نسل دوم سیستم های هوشمند ساختمانی مبتنی بر اینترنت اشیا یا سیستم خانه هوشمند SHS می توان گفت که تمامی اجزا موجود در خانه ها و ساختمان ها توانایی هوشمند شدن را پیدا نمودند. همانطور که از اسم این تکنولوزی یعنی اینترنت اشیا مشخص است، تمامی اشیا و حتی موجودات زنده نظیر گیاهان و حیوانات با این سیستم قابلیت اتصال به شبکه جهانی وب را دارا خواهند بود. در این سیستم نوین پس از اتصال اشیا و اجزای مختلف به اینترنت، می توانیم از طریق سیستم های کنترل کننده آن ها را کنترل نمائیم. در زمینه خانه های هوشمند این کنترل به وسیله نرم افزارها، دستیار صوتی مخصوص خانه هوشمند و اتوماسیون یا خودکارسازی خواهد بود.

سناریوهای امنیت و ایمنی هوشمند در این سیستم به وسیله انواع سنسورهای هوشمند انجام میپذیرد. انواع سنسورهای حرکتی، در و پنجره، ضد شوک، سنسورهای نشت دود و گاز و آتش سوزی، سنسورهای دما و رطوبت و روشنایی و… . همچنین به وسیله قفل های هوشمند میتوان امنیت یک ساختمان را تامین نمود. دوربین های هوشمند نیز در این دسته بندی قرار میگرند.
هوشمندسازی سیستم های تهویه قدیمی به وسیله تکنولوژی اینترنت اشیا انجام میپذیرد. انواع کولر آبی و گازی، داکت اسپلیت ها، پکیج و گرمایش از کف، فن کویل ها و … همگی قابلیت هوشمند شدن را دارا هستند. بیشتر این تجهیزات از طریق جایگزنی ترموستات های هوشمند به جای ترموستات های عادی هوشمند میشوند. همچنین به وسیله هاب مرکزی خانه هوشمند میتوانید انواع سیستم های تهویه دارای ریموت کنترل را هوشمند کنید.
هوشمند سازی تاسیسات ساختمانی عملکردهای مختلف ساختمان را کنترل مینماید. از آسانسورها، درب های پارکینگ، موتورخانه های هوشمند و شیرهای برقی آب و گاز قابلیت اتصال به سیستم مرکزی ساختمان های هوشمند را دارا میباشند.
لوازم خانگی هوشمند قابلیت های فراوانی دارند. مهمترین مزیت این وسایل کنترل از راه دور، کاهش مصرف انرژی، عملکرد بهتر و همچنین عمر بیشتر قطعات از مزیت های این محصولات هستند. آینه هوشمند از محصولات اختصاصی شرکت خانه های هوشمند است. این سیستم یک آینه معمولی است که میتواند در مواقع خاص تبدیل به یک نمایشگر ویژه شود. نمایش اعلانات مختلف، اخبار و اطلاعات و … از ویژگی های این سیستم است. همچنین قابلیت اتصال به دوربین و دستیار صوتی از دیگر ویژگی های این تجهیزات است.

اجزای خانه های هوشمند ما

نظارت هوشمند

تأسیسات هوشمند

امنیت هوشمند

روشنایی هوشمند

تهویه هوشمند